Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Datura Blanche Keiko Mecheri dla kobiet

Datura Blanche Keiko Mecheri dla kobiet

migdałowy

Datura Blanche marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet. Datura Blanche został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bieluń, heliotrop, fasolka tonka, mirra, indyjska tuberoza, gorzki migdał i madagaskarska wanilia.

Bieluń Heliotrop Fasolka tonka Mirra Indyjska tuberoza Gorzki migdał Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Datura Blanche by Keiko Mecheri.

Hypnotic Poison

Datura Blanche Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

W otwarciu wybija słodko-gorzka mirra i sucha wanilia, zapach jest dosyć powazny , nieco surowy, ciepły, lekko zmysłowy. Potem gdzies w tle budzą sie kwiaty i takie sobie na wpół obudzone są. Zapach staje się gładszy, bardziej spójny.
Najsilniej przebija heliotrop , goryczka słabnie , Migdałowe nuty snują się przy skórze dosyc nieśmiało ale trwale. Z czasem zapach się lekko wysładza, na pewno nie jest banalny. Zapach z charakterem.
Kokosa żadnego nie czuję :)

Perfumy na chłodne dni , dosyć intensywne , trwałe.

Rzeczywiście Datura Blanche przypomina Hypnotic Poison , jednak nie jest tak jednowymiarowy, na mnie HP to tylko sucha wanilia i nic więcej.

Flaszeczka cudna jak w calej serii :)

Całkiem przyjemny kwiatowy zapach, z dominującą nutą migdałowego heliotropu. Całość jest waniliowo – mleczna, z odrobiną kokosa.

Nic nadzwyczajnego, nieco przypomina mi Hypnotic Poison. Trwałość bardzo dobra.

Datura Blanche by Keiko Mecheri 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Datura Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Datura Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Datura Blanche marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Datura Blanche marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aqaba Midnight Sun Paul Smith Paul Smith Floral Bond No 9 Chelsea Flowers Oscar de la Renta Oscar Summer Tropical Colors Il Profvmo Rose Secrète Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Creed Tubereuse Indiana Bruno Acampora Jasmin Profumum Roma Tuberosa Shantara Reve Etoile Regency Cosmetics Tawanna Diane von Furstenberg Tatiana