Marki » I-K » « Grupy

Crystal D`Ambre Keiko Mecheri dla kobiet

Crystal D`Ambre Keiko Mecheri dla kobiet

Crystal D`Ambre marki Keiko Mecheri to perfumy dla kobiet. Crystal D`Ambre został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak francuskie labdanum, drzewo sandałowe, piżmo, benzoes, wanilia, zamsz, kadzidło i nuty zielone.

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Piżmo Benzoes Wanilia Zamsz Kadzidło Nuty zielone

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal D`Ambre by Keiko Mecheri.

Crystal D`Ambre Recenzje Perfum

Dziwna mieszanka pudrowego piżma, labdanum, skóry i męczącej słodyczy, która dręczyła mnie cały dzień.

Tytułowej ambry jest tutaj niewiele. Całość jest nie do końca określona, rozmyta i przeźroczysta – zapach dość nijaki, ale bardzo trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Crystal D`Ambre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Crystal D`Ambre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal D`Ambre marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal D`Ambre marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Nautica Regatta Essentially Me Chypre Six Scents Six Scents 6 Preen: Teen Spirit Jacomo Anthracite Pour L`Homme Pacifica Bali Lime Papaya Parfum d`Empire Eau de Gloire Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris Penhaligon`s Opus 1870 Cristiano Fissore Cashmere for Men Thierry Mugler Womanity Guess Guess by Marciano for Men Hugo Boss Boss In Motion White