Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Bois Satin Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Bois Satin Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Bois Satin marki Keiko Mecheri to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bois Satin został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, róża, jaśmin, szafran, wanilia, zamsz, nuty drzewne i ambra.

Mandarynka Róża Jaśmin Szafran Wanilia Zamsz Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bois Satin by Keiko Mecheri.

Bois Satin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Bois Satin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Bois Satin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bois Satin marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bois Satin marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Guerlain L'Instant Magique Ghost Ghost Serenity Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Grass Laura Biagiotti Donna Ulric de Varens Varens Love Byredo Rose Noir Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women Sweet Years Just Me True Religion True Religion Alyssa Ashley White Musk Molinard Les Fleurs de Provance: Violette Lulu Beauty Starlet