Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Bal de Roses Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Bal de Roses Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Bal de Roses Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Bal de Roses Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bal de Roses marki Keiko Mecheri to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bal de Roses został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, róża bułgarska, róża z taif, petitgrain, białe drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i benzoes.

Róża damasceńska Róża bułgarska Róża z Taif Petitgrain Białe drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bal de Roses by Keiko Mecheri.

Bal de Roses Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

Aromat świeżo zerwanego kwiecia róży połączona esencją drewna agarowego i piżmem.
Niby kolejny agarowiec z różą, ale tym razem to jedna z nielicznych kompozycji kreatorki, pozostawiająca na skórze niezapomniane wrażenie. Czarująca kwiatowo-drzewna kompozycja!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Bal de Roses, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Bal de Roses, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bal de Roses marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bal de Roses marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Lalique Tendre Kiss Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Cattier Eau de Mai Christian Dior Miss Dior Cherie Blooming Bouquet Charles Jourdan Votre Jardin de France Lavande Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash Bronnley Rose Eau Fraiche Daisy Fuentes Dianoche Love Night Dynamite Rachel Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose