Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Spring Reign Katy Perry dla kobiet

Spring Reign Katy Perry dla kobiet

Spring Reign Katy Perry dla kobiet Zdjęcia Spring Reign Katy Perry dla kobiet Zdjęcia Spring Reign Katy Perry dla kobiet Zdjęcia Spring Reign Katy Perry dla kobiet Zdjęcia

Spring Reign marki Katy Perry to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Spring Reign został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowa frezja, fiołek i kwiat czarnej porzeczki; nutami serca są róża majowa, gardenia i dzięgiel; nutami bazy są cedr, drewno kaszmirowe i benzoes.

Różowa frezja Fiołek Kwiat czarnej porzeczki

Róża majowa Gardenia Dzięgiel

Cedr Drewno kaszmirowe Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spring Reign by Katy Perry.

Lola

Spring Reign Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Killer Queen i cała jego seria mnie nie zachwyca. Royal Revolution z tego wszystkiego jest jeszcze najbardziej noszalne, bo nie zasładza na amen i ma lepsze parametry. Natomiast Spring Reign to kwiatowy zapach w stylu ´´to już było 500razy´´. Trochę frezji, gardenii i moim zdaniem jakiś owoców, choć ze zdziwieniem widzę, że niczego takiego nie ma w składzie.Róży nie wychywtuję. Mam ogólne wrażenie, że to łagodniejszy i mniej zasłodzony Killer Queen do którego dodano kilka kwiatków. Całość nie powala, jest mocno przeciętna, ale nie musiałam się zastanawiać nad głębią tej kompozycji, bo jej poprostu nie ma. Poza tym po 30min nie było już o czym mówić. Spring Reign rozpłynał się w powietrzu i nic po nim nie zostało. Tylko dla fanek serii Zabójczej Królowej.

Irene
Irene

Dziś dostałam swoją setkę, zakupioną w ciemno. :)
Moje wrażenia: niestety minimalna ilość tych perfum nie odda ich uroku, nie bójmy się zaaplikować więcej i wtedy... rozkwitają! Zapach z kategorii - komukolwiek podarujesz, będzie zadowolony. Bardzo świeży, kwiatowy, wiosenny, nie nachalny. Mnie osobiście przypomina Lolę i Daisy Marc Jacobs razem wzięte, ale to nie jest ich "dokładna kopia", lecz bardziej - zbliżone nuty. Posiadam klasyka Killer Queen i na razie z tej serii żadna limitka go nie przebiła. Ale Spring Reign naprawdę jest godny polecenia, jako flanker Killer Queen jest najciekawszy wśród dwóch poprzedników.

Spring Reign by Katy Perry 2.40 out of 5 based on 7 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katy Perry Spring Reign, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katy Perry Spring Reign, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spring Reign marki Katy Perry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spring Reign marki Katy Perry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Kenzo Flower by Kenzo Summer Fragrance 2006 Jean Paul Gaultier Classique Rock Star Escentric Molecules Escentric 02 Dana Heaven Sent Mila Schön Mila Schön Lei Jeanne Arthes Sultane Animale Animale Animale Tesori d`Oriente Fiore del Dragone The Party The Garden Party Frangipane Otto Kern Egoluxe Feminin Lucy B Royal Egyptian Amber and Honeysuckle