Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Purr Katy Perry dla kobiet

Purr Katy Perry dla kobiet

kokosowy
Purr Katy Perry dla kobiet Zdjęcia

Purr marki Katy Perry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Purr został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są gardenia, bambus, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, frezja i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra, wanilia, kokos i orchidea.

Gardenia Bambus Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Frezja Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Kokos Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Purr by Katy Perry.

Rock Angel
Born in Paradise

Purr Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Jabłko? Brzoskwinia? Kokos? Kwiaty? A gdzie tam!
Nie wyczuwam ani jednej z podanych nut, a tylko chemiczną zapachową mieszankę rodem z mydełek w płynie najgorszej marketowej jakości, no name.
Pierwsze 2 godziny to dla mego nosa męczarnia. Zmyłabym je, gdybym nie chciała przetestować solidniej.
Na nic to jednak, zapach się nie zmienia, tylko maleje jego intensywność.
Nie nadaje się do noszenia. Nigdzie. I dla nikogo.
Podobnie zresztą jak jego braciszek MEOW.
Za to buteleczka ładna - mimo kiczowatej formy starannie wykonana. Ja za takimi nie przepadam, lubię minimalizm, ale dla sroczek łasych na błyskotki i kociozakręconych może być atrakcją.
Tym bardziej, że 100 ml tester z korkiem można mieć za niecałe 40 zł.

Arsenikum - idealny opis :)

Magdusia8723
Magdusia8723

Purr nie należy do perfum powalających swoim zapachem, jednak nie są złe.

Otwarcie jest owocowo-kwiatowe z nutką bambusa, który nadaje zapachowi świeżości. Najmocniej wyczuwam jabłko, brzoskwinię, gardenię i jaśmin.
To wszystko jednak się miesza i faktycznie pachnie przez to jak drogi szampon.

Później szamponowa nuta się ulatnia i zapach staje się ładniejszy i delikatniejszy.
Nadal czuję bambus, gardenię i jaśmin, ale owoce znikają.
Do gry wchodzi mieszanka orchidei, róży i frezji podbita piżmem i niewielką ilością drzewa sandałowego.

Najbardziej podoba mi się koniec zapachu, kiedy nuty kwiatowe są łagodne i dochodzi do nich mega porcja słodkiego kokosa i puszystej wanilii.

Zapach nie jest mdły, ciężki i nie wywołuje bólu głowy, mimo, że z rozwinięciem staje się coraz bardziej kremowo-słodki.

Niektórych jednak może drażnić szamponowa nuta z początku.

Trwałość i projekcja są przeciętne.

Arsenicum
Arsenicum

Nie pamiętam, od kiedy próbka Purr, leżakuje w moich zbiorach - ostatnio spinam poślady i recenzuje perfumy, które dość długo zalegają w moim kuferku, bo mi się po prostu popsują, zatem ani ja, ani ten, kto je ode mnie dostanie, nie będzie miał z nich żadnego pożytku. Z tej okazji, napiszę Wam o niesamowicie pięknym zapachu od Katy Perry, sam się zdziwiłem, że ta piosenkarka, tworząca "zagraniczne disco polo", wylansuje coś tak znakomitego...

No dobra, wiem, że i tak mi nie uwierzyliście. :D Syntetyczny gniot, w dziwacznym flakoniku, który został zapakowany w obciachowe pudełko, którego nie postawiłaby na swojej półce nawet dwunastolatka - "mamo, to jest totalna tandeta - HELOŁ!". Nie wiem, do kogo skierowany jest ten zapach... "Zrób niesamowitą niespodziankę swojej chrześniaczce w dniu pierwszej komunii", albo "spraw, by Twoja córka poczuła się jak księżniczka, w dniu swoich dziesiątych urodzin".
Tak sobie zerkam w piramidę nut...i zerkam, i zerkam, i zerkam... i nic nie czuję. Nigdy nie wącham na siłę, albo coś jest, albo tego nie ma. Myślę, że tutejsza piramida jest nieco przekręcona, według mnie, przedstawia się ona następująco:

Nuty głowy: płyn do mycia podłóg miernej jakości, z domieszką syntetycznej brzoskwini, rodem z napoju niegazowanego z najniższej półki dyskontu.
Nuty serca: lakier do włosów, rozpylany w upalny dzień, z subtelnym akcentem owocowego szamponu.
Nuty bazy: chemiczne komponenty wątpliwej jakości, pozwalające utrzymać trwałość, na poziomie czterech godzin. Podstawą tych perfum są syntetyczne, lekkie i wtórne kwiatowe nuty – ich mierną jakość czuć od samego początku.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Tak jak ktoś już napisał poniżej - zapach drogiego szamponu do włosów. Podobne zapachy w formie mgiełek, tanich psikadełek kupowałam jako nastolatka i takie zapachy mnie już dłużej nie jarają. Ale wierzę, że mogą się podobać.
Mocne, długotrwałe, słodkie, chemiczne.

Zombianka
Zombianka

Zbyt cukierkowy dla mnie. Pierwszy psik na szyję to był nokaut ulepem, wszystko przez nadmiar kokosa, którego lubię w perfumach, ale którego moja skóra nie lubi... I jeszcze wanilia, której dodano o łyżkę za dużo. Już myślałam, że nie udźwigne tego ustrojstwa, ale pohamowalam chęć zmycia go z siebie i kiedy zapach trochę ,,przewiał", okazał się całkiem miły i przytulny.
To jednak nie czyni go dla mnie wartym kupna- mam próbkę, która mi się trafiła przy okazji większych zakupów i na niej poprzestane.

Maverick
Maverick

Purr pachnie mi jak drogi szampon - delikatnie, owocowo, slodko, czysto. Kojarzy mi sie takze z zapachem podkladu 'Healthy Mix' Bourjous. Jest przyjemny i niewymagajacy. Uzywam go, gdy niezbyt odstawiona, w trampkach biegne po chleb do sklepu:)
Ten zapach kojarzy mi sie z nastolatka, ze swiezoscia i bezpretensjonalnoscia. Jest prosty, moze nawet banalny, ale na swoj sposob uroczy i miekki.

perfumeholic88
perfumeholic88

To rzeczywiście zapach dosyć zwyczajny. Nie wybija się z tłumu i w zasadzie to żadna pozycja obowiązkowa, no chyba, że ktoś jest fanem Katy.
Lubię nuty kokosa i wanilii jeśli nie są podane w postaci przesłodzonego ulepu i tu jest tak jak lubię. Nie bardzo słodko ( ale słodycz jest), dziewczęco i poprostu miło. Bardzo mocno wyczuwam wspomnianego kokosa z wanilią i soczystą, dojrzałą brzoskwinię,w tle przebija się jaśmin.
Propozycja na wiosnę i lato.

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Purr...
Zapach słodki,delikatny i zwyczajny...
Nie wyróżnia się niczym specjalnym : /
Prawda że zapach jest lekko z pazurkiem ale prawie tego nie czuć : (
Typowy celebrycki zapach ale nie brzydki : )
Flakon też dość ciekawy : )
Zapach po godzinie jest trochę chemiczny : /

Więc zapach dostaje +7/10

A flakon +8/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katy Perry Purr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katy Perry Purr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Purr marki Katy Perry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Purr marki Katy Perry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Si Katy Perry Meow Rihanna Reb'l Fleur Rihanna Rebelle Marc Jacobs Daisy Lady Gaga Fame Thierry Mugler Womanity Britney Spears Midnight Fantasy Nina Ricci Nina Vera Wang Princess Beyonce Heat Rush Halle Berry Halle Moschino Cheap & Chic I Love Love Lolita Lempicka Lolita Lempicka The Different Company Sublime Balkiss Britney Spears Fantasy Rihanna Nude Katy Perry Killer Queen Prada Prada Candy Cacharel LouLou