Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Meow Katy Perry dla kobiet

Meow Katy Perry dla kobiet

Meow marki Katy Perry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Meow został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Givaudan. Nutami głowy są jaśmin, gardenia, tangeryna i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, wiciokrzew i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Jaśmin Gardenia Tangeryna Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wiciokrzew Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Meow by Katy Perry.

Fancy
Zara With Love

Meow Recenzje Perfum

magdala
magdala

O rajuśku, jak mi się ostatnio chciało jakiegoś słodziaka (zapach, zapach mam na myśli drogie Panie ;) . Kusiła głupiutka Britney, kusiła Rihanna, aż tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy,wpadła mi w oczy recenzja o kotku Kasi Perry. I co - szybki zakup i - BOMBA. To jest to , co niewybredne ludki lubią najbardziej. Jak zwykle na mnie, zapachy tandetne, w okropnych butelkach i firmowane celebryctwem, pachną fajowo,a nawet bardzo fajowo. To jest taka słodkość, która uwielbiam, z lekką domieszką jakiejś czystej nutki (ale nie zielonej).W zasadzie na mnie pachnie dość jednolicie - malina i wanilia.Pewnie ta gruszka tak jakoś zmutowała w inny owoc.O nutach zapachowych nie będę się rozpisywać, bo kto już mnie czytał, to wie,że nic z tego nie kapuję. Ogólnie - jest lekko, słodko, z jasnym podbiciem czegoś chłodnego, daleko w tle. Mam EDP, więc trwałość powinna być niezła, niestety u mnie 2-3 godz. (szkoda).Paskudna butelka dopełnia całości, kot ma zdeformowany i niewygodny łeb, może śmiało startować w konkursie na najbrzydszy flakon perfumiarstwa.Zapach z gatunku słodki, oklepany, dla każdego (oprócz wielbicielek niszowych dzieł), czyli - mi pasuje jak ulał. Można kupować bez testów.

violka123
violka123

Kupiłam ze względu na nutę wanilii oraz śliczną butelkę. Na początku zapach mnie nie zachwycił, dlatego ich nie używałam, myślałam, że nie są aż tak intensywne jak ja lubię. Pewnego dnia przez przypadek użyłam tych perfum. Kolega stwierdził, że mam bardzo ładne perfumy, dlatego zaczęłam używać ich na co dzień. Koledzy z pracy są tym zapachem zachwyceni. O to właśnie chodzi, żeby zapach zapadał w pamięć innym...

perfumeholic88
perfumeholic88

Lubię ten zapach. Lubię i wcale nie zamierzam się tego wstydzić. Zresztą co mnie obchodzi, że podpisuje się pod nim Katy Perry znana z tandetnych ciuchów i piosenek ? Jeśli ten różowy kotek podoba się i otoczeniu i mnie to to jest najważniejsze. A co tu mamy ? Pyszne słodziutkie gruszki ( żadne tam syntetyczne!) polane smacznym karmelem i posypane wanilią oraz skropione odrobiną soku mandarynkowego. Jest słodko owszem, ale nie przesadnie i osobiście uważam, że podobieństwo do britneyowego Fantasy jest, ale niewielkie,bowiem w Fantasy dominuje ulepna biała czekolada, a tu jest słodycz owocowo -waniliowa, która tak nie irytuje i Meow moge nosić kilka dni pod rząd bez problemu natomiast Fantasy od czasu do czasu,bo od tej słodyczy może rozboleć brzuch i zęby. Ten zapach poprawia mi humor, zbieram za niego komplementy i o to tu chodzi,a reszta mnie nie interesuje.Co do flakonika to na żywo wcale nie jest tandetny i kiczowaty no i bardzo podoba się dzieciom :) Trwałość i projekcja bez zarzutu.

Cietrzew
Cietrzew

Moim zdaniem Meow jest mniej "agresywnym" odpowiednikiem Fantasy Britney Spears. Chociaż ciasteczkowa, słodka nuta jest w Meow mocno wyczuwalna, jest lepiej tolerowana przez otoczenie niż Fantasy (sama kocham wszystkie słodkie zapachy, jednak właśnie przez moc Fantasy noszę je tylko w domu).
Sam zapach jest przyjemny, przypomina mi gruszkową struclę. Nie jest męczący, jedynym minusem jest początkowo mocno wyczuwalny alkohol, jednak z biegiem czasu się ulatnia i pozostaje sam uroczy "ulepek".
Opakowanie jest śliczne, może trochę kiczowate, ale na pewno się wyróżnia na mojej toaletce.

Meow by Katy Perry 3.17 out of 5 based on 25 ratings and 4 user reviews

FragranceX.com
50.49 USD
Meow Perfume by Katy Perry, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Meow Perfume by Katy Perry, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katy Perry Meow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katy Perry Meow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Meow marki Katy Perry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Meow marki Katy Perry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Katy Perry Purr Rihanna Reb'l Fleur Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Rihanna Rebelle Britney Spears Midnight Fantasy Marc Jacobs Daisy Britney Spears Fantasy Halle Berry Halle Yves Saint Laurent Opium Shakira S by Shakira Eau Florale Chopard Wish Mancera Roses Vanille Chopard Casmir Guerlain My Insolence Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Givenchy Pi Britney Spears Believe Givenchy Hot Couture Christian Dior J`adore Elizabeth Arden Sunflowers