Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry dla kobiet

Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry dla kobiet

karmelowy
Killer Queen Oh So Sheer Katy Perry dla kobiet Zdjęcia

Killer Queen Oh So Sheer marki Katy Perry to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Killer Queen Oh So Sheer został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są leśne owoce, morwa, czarna porzeczka i Śliwka; nutami serca są celozja, plumeria, jaśmin i frezja; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, paczula, pralina i karmel.

Leśne owoce Morwa Czarna porzeczka Śliwka

Celozja Plumeria Jaśmin Frezja

Drzewo kaszmirowe Paczula Pralina Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Killer Queen Oh So Sheer by Katy Perry.

Killer Queen

Killer Queen Oh So Sheer Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Wersja So Sheer jest mniej słodka niż pierwotna, ale i tak zapach jak na mój nos jest słodki i ta słodycz może odstraszać. Mamy tu słodką śliweczkę, jagody i przede wszystkim pralinki. Kwiaty słabo czuję, no może plumeria jest trochę wyraźniejsza. Nic nadzywczajnego to nie jest, takich zapachów jest tysiące, choć miło mi się testowało. Fanki Killer Queen powinny polubić nową wersję w ładnym liliowym flakoniku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Killer Queen Oh So Sheer marki Katy Perry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Killer Queen Oh So Sheer marki Katy Perry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears Hidden Fantasy Beyonce Midnight Heat Beyonce Heat Rush Rihanna Rogue Love Lancome La Nuit Tresor Katy Perry Killer Queen Britney Spears Fantasy The Nice Remix Avril Lavigne Black Star Katy Perry Royal Revolution Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Jessica Simpson Fancy Shakira S by Shakira Eau Florale Paco Rabanne Black XS for Her Christina Aguilera Touch of Seduction Britney Spears Midnight Fantasy Katy Perry Meow Mariah Carey M