Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Katy Perry's Mad Potion Katy Perry dla kobiet

Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 4 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry dla kobiet Filmy
Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry dla kobiet Zdjęcia Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry dla kobiet Zdjęcia Katy Perry's Mad Potion  Katy Perry dla kobiet Zdjęcia

Katy Perry's Mad Potion marki Katy Perry to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Katy Perry's Mad Potion został wydany w 2015 roku. Katy Perry's Mad Potion stworzyli Stephen Nilsen i Natasha Cote. Nutami głowy są kwiat wanilii, piwonia i jabłko; nutami serca są wanilia bourbon, jaśmin i piżmo; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Kwiat wanilii Piwonia Jabłko

Wanilia bourbon Jaśmin Piżmo

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Katy Perry's Mad Potion by Katy Perry.

Vanille Bourbon
Vanille
Want

Katy Perry's Mad Potion Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Ja tam nie czuję w tych perfumach swojej ulubionej orchidei, a coś sztucznego, pudrowo-słodką wanilię? Oj, coś Katy Perry chyba nie nadzoruje prac nad tworzeniem zapachów, sygnowanych jej imieniem. :(

Buteleczka dla małej dziewczynki, a woń bardzo nietrwała i nie zapada w pamięć. Nie jest to czysty olejek waniliowy - ale "coś słodkiego". I to by w tym zapachu było na tyle.
PS. jeśli chodzi o jabłuszko, uwzględnione w nutach, ja go tu nie czuję.

chjena
chjena

NIEEEE!

Pudrowa wanilia w najgorszej odsłonie. Zapach gumowych zabawek, dziecięcych szamponów, hotelowych balsamów do ciała chcących zadowolić wszystkich... i nikogo. Bardzo mdły i sztuczny, do bólu głowy wręcz. Jednonutowe perfumy bywają ciekawe, ale tutaj nie ma żadnej myśli przewodniej. Ktoś zaplanował różowy hit sprzedażowy, wrzucił do słodziutkiej buteleczki składniki najgorszej jakości, coś tam pomerdał, wystawił towar na półki et voila, niech się sprzedaje! W końcu produkt sygnowany przez pop gwiazdeczkę wszyscy kupią...

Nie mam nic przeciwko celebrytom ani Katy Perry w szczególności, ale wyłącznie wówczas, gdy zapach ma jakąś myśl przewodnią, a nie zżera go żądza pieniądza....

perfumeholic88
perfumeholic88

Katy jest chyba wielką miłośniczką Wanilii z YR, używa jej namiętnie zarówno w formie sprayu jak i balsamu i żelu do mycia i postanowiła, że jeśli proponują jej sygnowanie kolejnego zapachu to nie ma co się wysilać tylko zrobić dokładną kopię Wanilii YR. Mad Potion to najgorszy zapach tej wokalistki. Sama wanilia i nic innego, choć gdyby kompozycja była trwała i można nią było pachnieć długie godziny to przymknełabym na to oko, ale tak nie jest. To mgiełka zapachowa o aromacie wanilii. Jeśli przelejecie ją do pękatej butelki YR macie kropka w kropkę to samo. Nie wiem po co wypuszczać na rynek coś tak żałośnie nieudanego. Czyżby pomysły już się skończyły? Jeśli tak, to daj sobie Katy już spokój!

mala9mi
mala9mi

Ten zapach to kropka w kropkę stara wersja wanilii YR czyli Vanille Bourbon. Ja tam innych nut w ogóle nie wyczuwam.
Trwałość - ok 2 godziny.

Słabo. Tylko dla miłośników wanilii albo dla tych co tęsknią za wanilią YR.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Dostałam te perfumy w ramach testowania przez pewną drogerię. Katy Perry znana jest ze swojej ekscentryczności i hm… niezbyt górnolotnego gustu. Mimo to spodziewałam się, że po ilości 15ml i cenie 65zł, za jaką będzie sprzedawana, to będzie coś specjalnego. Nastawiłam się ochoczo, bo jakoś nie mam oporów przed stosowaniem celebryckich perfum. Jak bardzo się myliłam! To był najgorszy wytwór wyprodukowany przez jakąkolwiek „gwiazdę”, jaki mogłam przetestować. Zapach jest do bólu wtórny, nie ma w nim żadnej oryginalności, tajemniczości czy głębi. Wyczuwam w nim bardzo mocno wanilię… i to tyle. Żadnych owoców, żadnego piżma, jakie deklaruje producent. Zapach przez cały swój dwugodzinny żywot jest płaski. Nie polecam, chyba, że nie zwracacie uwagi na proporcje między ceną i jakością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katy Perry Katy Perry's Mad Potion , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katy Perry Katy Perry's Mad Potion , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Katy Perry's Mad Potion marki Katy Perry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Katy Perry's Mad Potion marki Katy Perry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears In Control Curious Christina Aguilera Christina Aguilera by Night Yves Rocher Vanille Rihanna Rebelle Britney Spears Fantasy Christina Aguilera Unforgettable Tesori d`Oriente Hammam Katy Perry Royal Revolution Avon Perceive Dew Beyonce Midnight Heat Rihanna Nude Christian Dior Midnight Poison Torrente L`Or de Torrente Halle Berry Exotic Jasmine Nicki Minaj Pink Friday Christina Aguilera Touch of Seduction Bruno Banani Absolute Woman Naomi Campbell Private