Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia

Stunning marki Katie Price aka Jordan to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Stunning został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Jaśmin

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stunning by Katie Price aka Jordan.

Stunning Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Stunning, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Stunning, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stunning marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stunning marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Sisley Eau du Soir Emilio Pucci Vivara (2007) Marks and Spencer Per Una Kimora Lee Simmons Baby Phat Seductive Goddess Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Van Cleef & Arpels Oriens Yves de Sistelle Sanderling Brut Parfums Prestige Babe Revlon Intimate Kesling Be Bop Strange Invisible Perfumes L'Invisible