Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet

Stunning Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia

Stunning marki Katie Price aka Jordan to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Stunning został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robertet. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest paczula.

Mandarynka

Jaśmin

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stunning by Katie Price aka Jordan.

Stunning Recenzje Perfum

fija
fija

Sliczne perfumy ,pachna cudownie a zapach utzymuje sie bardzo długo .Buteleczka równiez jest bardzo ładna ,polecam na wszystkie okazje

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Stunning, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Stunning, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stunning marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stunning marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ange ou Demon Tendre David Yurman David Yurman Fragrance Molinard Une Histoire de Chypre Sylvie No. 7 Ralph Lauren Romance Always Yours Sisley Sisley Eau de 2 Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Auguste Esprit de Chine Molyneux Le Chic Dana California Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret Lord`s Jester Daphne