Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Precious Love Katie Price aka Jordan dla kobiet

Precious Love Katie Price aka Jordan dla kobiet

Precious Love marki Katie Price aka Jordan to kwiatowe perfumy dla kobiet. Precious Love został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są lima, nuty zielone i piżmo; nutami serca są jaśmin, róża i kwiat bawełny; nutami bazy są ambra, benzoes, wanilia i brazylijskie drzewo różane.

Lima Nuty zielone Piżmo

Jaśmin Róża Kwiat bawełny

Ambra Benzoes Wanilia Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Precious Love by Katie Price aka Jordan.

Precious Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Precious Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Precious Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Precious Love marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Precious Love marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tous Tous Arrogance Angelique Arrogance Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Philosophy Amazing Grace Narciso Rodriguez Essence Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Stella McCartney Stella Sheer 2009 GianMarco Venturi Woman Alyssa Ashley Fizzy Blue Anna Sui Rock Me! Summer of Love Loriblu Sensual Seduction Woman Oscar de la Renta Oscar Latin Light