Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kissable Fierce Katie Price aka Jordan dla kobiet

Kissable Fierce Katie Price aka Jordan dla kobiet

tuberozowy
Kissable Fierce Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia Kissable Fierce Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia Kissable Fierce Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia

Kissable Fierce marki Katie Price aka Jordan to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kissable Fierce został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mandarynka, jeżyna, zielone liście i różowy pieprz; nutami serca są tuberoza, kwiat pomarańczy, kwiat brzoskwini i lilia; nutami bazy są paczula, ambra, piżmo, wanilia i fasolka tonka.

Mandarynka Jeżyna Zielone liście Różowy pieprz

Tuberoza Kwiat pomarańczy Kwiat brzoskwini Lilia

Paczula Ambra Piżmo Wanilia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kissable Fierce by Katie Price aka Jordan.

Kissable Fierce Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Kissable Fierce, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Kissable Fierce, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kissable Fierce marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kissable Fierce marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Naomi Campbell Exult Aftelier Cognac Salvador Dali Little Kiss Halston Halston Sheer GianMarco Venturi GianMarco Venturi Women Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Victoria`s Secret Love Spell Victoria`s Secret Secret Charm Best Company Best Company Benefit Garden of Good & Eva