Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Kissable Katie Price aka Jordan dla kobiet

Kissable Katie Price aka Jordan dla kobiet

Kissable Katie Price aka Jordan dla kobiet Zdjęcia

Kissable marki Katie Price aka Jordan to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Kissable został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są winogrona, mandarynka i Śliwka; nutami serca są kwiat pomarańczy, wiciokrzew, jaśmin i lilia; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i ambra.

Winogrona Mandarynka Śliwka

Kwiat pomarańczy Wiciokrzew Jaśmin Lilia

Wanilia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kissable by Katie Price aka Jordan.

Kissable Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Kissable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Kissable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kissable marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kissable marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Miller Harris Coeur d`Ete Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla O Boticario Linked She Corine de Farme Witch Corn Laurence Dumont Figue Sauvage Stacked Style Como Crema Angel Schlesser Ambre Frais Femme Faberlic Chateaux de la Loire Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Va Va Voom Ulric de Varens Creation N° 30 Il Profvmo Chocolat Frais