Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Besotted Katie Price aka Jordan dla kobiet

Besotted Katie Price aka Jordan dla kobiet

Besotted marki Katie Price aka Jordan to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Besotted został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i grejpfrut; nutą serca jest konwalia; nutami bazy są wanilia i ambra.

Cytryna Amalfi Grejpfrut

Konwalia

Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Besotted by Katie Price aka Jordan.

Besotted Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Katie Price aka Jordan Besotted, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Katie Price aka Jordan Besotted, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Besotted marki Katie Price aka Jordan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Besotted marki Katie Price aka Jordan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Escada Escada Sport  Feeling Free The Body Shop Japanese Cherry Blossom Eau de Toilette Yves Rocher Naturelle Revlon Charlie White Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Calamus Gap So Pink Hanae Mori Haute Couture Floris Edwardian Bouquet Guerlain Purple Fantasy Yosh Stargazer 7.71 Vicky Tiel Ethere Stacked Style Baroque Bleu