Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

My Secret Kathy Hilton dla kobiet

My Secret Kathy Hilton dla kobiet

My Secret marki Kathy Hilton to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Secret został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są piwonia, frezja i mandarynka; nutami serca są jaśmin gwieździsty i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Piwonia Frezja Mandarynka

Jaśmin gwieździsty Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Secret by Kathy Hilton.

My Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kathy Hilton My Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kathy Hilton My Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Secret marki Kathy Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Secret marki Kathy Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Eau de Gucci Nina Ricci Love Fills L'Air du Temps Dana Classic Gardenia Geoffrey Beene Geoffrey Beene Natura Amor America Paramela Mary Kay Sparkling Honeysuckle Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Lanvin Eclat d`Arpege Limited Edition Boadicea the Victorious Noble Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Roger Vivier La Rose Pacifica California Star Jasmine