Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

My Secret Kathy Hilton dla kobiet

My Secret Kathy Hilton dla kobiet

My Secret marki Kathy Hilton to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Secret został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są piwonia, frezja i mandarynka; nutami serca są jaśmin gwieździsty i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Piwonia Frezja Mandarynka

Jaśmin gwieździsty Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Secret by Kathy Hilton.

My Secret Recenzje Perfum

Kathy Hilton My Secret eau de parfum for women 3.3 oz
FragranceX.com
Gift Set 1.7oz
31.50 USD
My Secret Gift Set by Kathy Hilton Gift Set for Women Includes 1.7 oz Eau De Parfum Spray 3.4 oz Shower Gel 3.4 Body Lotion
FragranceNet.com
32.99 USD
Kathy Hilton My Secret by Kathy Hilton Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Kathy Hilton My Secret by Kathy Hilton Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
StrawberryNET.com
48.00 USD
Kathy Hilton My Secret Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Kathy Hilton My Secret Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kathy Hilton My Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kathy Hilton My Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Secret marki Kathy Hilton. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Secret marki Kathy Hilton reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Blush Isabella Rossellini My Manifesto Eau D`Italie Magnolia Romana Prada No2 Oeillet Rampage Fly by Rampage Durance en Provence Jasmin Coach Iris Splash Perry Ellis Perry Black for Her Lili Bermuda Pink Yardley Heritage Collection: Geranium DSH Perfumes Wedding Bouquet Les Nez Manoumalia