Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Kate Spade Kate Spade dla kobiet

Kate Spade Kate Spade dla kobiet

tuberozowy
kokosowy
Kate Spade Kate Spade dla kobiet Zdjęcia Kate Spade Kate Spade dla kobiet Zdjęcia

Kate Spade marki Kate Spade to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kate Spade został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, gardenia, tuberoza, wiciokrzew, konwalia i kokos.

Jaśmin Gardenia Tuberoza Wiciokrzew Konwalia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kate Spade by Kate Spade.

Kate Spade Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Spade Kate Spade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Spade Kate Spade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kate Spade marki Kate Spade. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kate Spade marki Kate Spade reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Estée Lauder Dazzling Gold Versace Versace Estée Lauder Beautiful Love Guy Laroche Fidji Morgane le Fay Pink Molinard Les Fleurs: Fleur de Figuier Mariah Carey M Ultra Pink Amway Opportune Annick Goutal Rose Splendide Project D by Dannii and Tabitha Project D Joya Shades of Dusk Starleaf