Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Wild Meadow Kate Moss dla kobiet

Wild Meadow Kate Moss dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Wild Meadow marki Kate Moss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Wild Meadow został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Shyamala Maisondieu. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i brzoskwinia; nutami serca są wiciokrzew, esencja różana i magnolia; nutami bazy są jabłoń, benzoes i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Brzoskwinia

Wiciokrzew Esencja różana Magnolia

Jabłoń Benzoes Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Meadow by Kate Moss.

Wild Meadow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Moss Wild Meadow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Moss Wild Meadow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Meadow marki Kate Moss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Meadow marki Kate Moss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Wish Turquoise Diamond Christian Dior Dior Passage No.4 Pupa Very Flower Iris Kenzo Eau De Fleur de Magnolia L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Pacifica Nerola Orange Blossom Mistral Verbena Flower Norma Kamali Jazmin Stacked Style Empress Lilly Long Lost Perfume Casaque The Different Company Un Parfum d'Ailleurs et Fleurs Scaasi Scaasi