Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet Zdjęcia Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet Zdjęcia

Kate Summer Time marki Kate Moss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kate Summer Time został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza, jeżyna i galbanum; nutami serca są róża, piwonia, wisteria i dzwonek; nutami bazy są mahoń, fasolka tonka i piżmo.

Neroli Gorzka pomarańcza Jeżyna Galbanum

Róża Piwonia Wisteria Dzwonek

Mahoń Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kate Summer Time by Kate Moss.

Kate Summer Time Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Moss Kate Summer Time, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Moss Kate Summer Time, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kate Summer Time marki Kate Moss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kate Summer Time marki Kate Moss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Oscar Violet Givenchy So Givenchy Oscar de la Renta Oscar Summer Roger & Gallet Rose Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Accord Parfait Rose & Neroli biehl parfumkunstwerke eo03 Gloria Vanderbilt Glorious Lisa Hoffman Tunisian Neroli Carolina Herrera 212 Ice Melvita Floral Water Cornflower