Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet

Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet Zdjęcia Kate Summer Time Kate Moss dla kobiet Zdjęcia

Kate Summer Time marki Kate Moss to kwiatowe perfumy dla kobiet. Kate Summer Time został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza, jeżyna i galbanum; nutami serca są róża, piwonia, wisteria i dzwonek; nutami bazy są mahoń, fasolka tonka i piżmo.

Neroli Gorzka pomarańcza Jeżyna Galbanum

Róża Piwonia Wisteria Dzwonek

Mahoń Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kate Summer Time by Kate Moss.

Kate Summer Time Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Moss Kate Summer Time, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Moss Kate Summer Time, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kate Summer Time marki Kate Moss. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kate Summer Time marki Kate Moss reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Summer Cologne 2006 Il Profvmo Amour Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Frederic Malle Une Fleur de Cassie DSH Perfumes Mimosa Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Ulric de Varens Varens essentiel Iris Romantique Kenzo L`Eau de Kenzo Amour Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Estée Lauder Estee Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Aftelier Candide