Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sinner Kat Von D dla kobiet

Sinner Kat Von D dla kobiet

cynamonowy
Sinner Kat Von D dla kobiet Zdjęcia

Sinner marki Kat Von D to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sinner został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i Śliwka; nutami serca są jaśmin, białe kwiaty i cynamon; nutami bazy są wetyweria, paczula, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Śliwka

Jaśmin Białe kwiaty Cynamon

Wetyweria Paczula Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sinner by Kat Von D.

Sinner Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Von D Sinner, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Von D Sinner, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sinner marki Kat Von D. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sinner marki Kat Von D reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Tropical NafNaf NafNaf Delle Grazie Paris Rouge Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Dorin Un Air de Damas Rose Giorgio Beverly Hills Sunshine essence Love Game Red Flower Organic Perfume Ambrette Avon Rare Diamonds Shiseido Memoire Queen Latifah Queen of Hearts Madonna Nudes 1979 Pour Femme