Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sinner Kat Von D dla kobiet

Sinner Kat Von D dla kobiet

cynamonowy
Sinner Kat Von D dla kobiet Zdjęcia

Sinner marki Kat Von D to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Sinner został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, mandarynka i Śliwka; nutami serca są jaśmin, białe kwiaty i cynamon; nutami bazy są wetyweria, paczula, nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mandarynka Śliwka

Jaśmin Białe kwiaty Cynamon

Wetyweria Paczula Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sinner by Kat Von D.

Sinner Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Von D Sinner, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Von D Sinner, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sinner marki Kat Von D. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sinner marki Kat Von D reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Donna Karan DKNY Delicious Night Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004 Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Cacharel Amor Amor Tentation Aubusson Aubusson Couleurs Tesori d`Oriente Jasmin di Giava DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Rasasi Mezyuna Jeanne Arthes Arthes Love Never Dies Gold Giorgio Valenti Rose Noire Secret O Boticario Floratta Ruby