Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Adora Kat Von D dla kobiet

Adora Kat Von D dla kobiet

tropikalny

Adora marki Kat Von D to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Adora został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są jeżyna, liczi, liść czarnej porzeczki, malina i tymianek; nutami serca są jaśmin, mango i hiacynt wodny; nutami bazy są piżmo, paczula, nuty drzewne i ambra.

Jeżyna Liczi Liść czarnej porzeczki Malina Tymianek

Jaśmin Mango Hiacynt wodny

Piżmo Paczula Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adora by Kat Von D.

Adora Recenzje Perfum

Adora by Kat Von D 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Von D Adora, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Von D Adora, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adora marki Kat Von D. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adora marki Kat Von D reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Exte J`S Exte Woman Oriflame Miss O Hanae Mori Hanae Mori Eau Fraiche Esprit Dynamic Life for Her Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Teo Cabanel Julia Renee Snowpeach Gianfranco Ferre In The Mood For Love O Boticario Tarsila Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit