Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Tubereuse Eau De Parfum Kat Burki dla kobiet

Tubereuse Eau De Parfum Kat Burki dla kobiet

tuberozowy

Tubereuse Eau De Parfum marki Kat Burki to kwiatowe perfumy dla kobiet. Tubereuse Eau De Parfum został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są brzoskwinia, pomarańcza, zielone liście, bergamotka i nuty ozonowe; nutami serca są tuberoza, gardenia, jaśmin, lilia, nuty ziołowe, neroli, fiołek, kokos i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo różane, piżmo, sosna, zielone liście, nuty drzewne i nuty przyprawowe.

Brzoskwinia Pomarańcza Zielone liście Bergamotka Nuty ozonowe

Tuberoza Gardenia Jaśmin Lilia Nuty ziołowe Neroli Fiołek Kokos Goździk (przyprawa)

Drzewo różane Piżmo Sosna Zielone liście Nuty drzewne Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tubereuse Eau De Parfum by Kat Burki.

Tubereuse Eau De Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Burki Tubereuse Eau De Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Burki Tubereuse Eau De Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tubereuse Eau De Parfum marki Kat Burki. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tubereuse Eau De Parfum marki Kat Burki reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy My Couture Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Emanuel Ungaro Apparition Sky Harajuku Lovers Harajuku Lovers Love Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Coty Sand & Sable Biotherm Eau Vitaminee Franck Olivier White Touch Alyssa Ashley Fizzy Blue Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Demeter Fragrance Heather Mary-Kate and Ashley Olsen L.A. Style