Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Trellis Kat Burki dla kobiet

Trellis Kat Burki dla kobiet

Mam: 1

Trellis marki Kat Burki to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Trellis został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są nuty zielone i pomarańcza; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, nuty drzewne, ambra, drzewo różane, drzewo sandałowe i korzeń irysa.

Nuty zielone Pomarańcza

Jaśmin Róża Konwalia Ylang-ylang

Piżmo Nuty drzewne Ambra Drzewo różane Drzewo sandałowe Korzeń irysa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trellis by Kat Burki.

Trellis Recenzje Perfum

Trellis by Kat Burki 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Burki Trellis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Burki Trellis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trellis marki Kat Burki. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trellis marki Kat Burki reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Valentino V Absolu The Body Shop White Musk Esteban Tourbillon de thé Molinard Les Fleurs: Violette Lalique Encre Noire Pour Elle Bruno Acampora Seplasia Boadicea the Victorious Powerful Oriflame Miss O Fashion Princess Antonia`s Flowers Tiempe Passate Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Le Labo Belle Du Soir