Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Silk Kat Burki dla kobiet

Silk Kat Burki dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

agarowy

Silk marki Kat Burki to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Silk został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są fiołek i wetyweria; nutami bazy są agar (oud), nuty drzewne, drzewo sandałowe i drzewo gwajakowe.

Bergamotka

Fiołek Wetyweria

Agar (oud) Nuty drzewne Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silk by Kat Burki.

Silk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Burki Silk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Burki Silk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silk marki Kat Burki. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silk marki Kat Burki reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Calvin Klein CK One Summer 2005 Chopard Casran Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Man Nautica Latitude Longitude L`Erbolario Musk Frederic Malle Dans Tes Bras Neil Morris Clear Etat Libre d`Orange Delicious Closet Queen Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Van Gils Tendenza Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki