Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Lilac & Rosemary Kat Burki dla kobiet

Lilac & Rosemary Kat Burki dla kobiet

Lilac & Rosemary marki Kat Burki to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Lilac & Rosemary został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są nuty zielone, bergamotka, cytrusy, zielona trawa i nuty ozonowe; nutami serca są bez, róża, jaśmin, rozmaryn, lawenda, lilia, cyklamen, fiołek i nuty ziołowe; nutami bazy są sosna, piżmo, drzewo sandałowe, nuty drzewne i ambra.

Nuty zielone Bergamotka Cytrusy Zielona trawa Nuty ozonowe

Bez Róża Jaśmin Rozmaryn Lawenda Lilia Cyklamen Fiołek Nuty ziołowe

Sosna Piżmo Drzewo sandałowe Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilac & Rosemary by Kat Burki.

Lilac & Rosemary Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Burki Lilac & Rosemary, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Burki Lilac & Rosemary, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilac & Rosemary marki Kat Burki. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilac & Rosemary marki Kat Burki reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Azzaro Orange Tonic Annick Goutal Eau de Camille Ralph Lauren Lauren Avon Surreal Garden Valentino Very Valentino Robert Piguet Futur Nicolas Danila Asian Gardens Gendarme 7 Sinful Scents Envious James Heeley Iris de Nuit Les Nez The Unicorn Spell Damien Bash Parfum Lucifer No.2 TerraNova Sakura and Green Tea