Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Freesia & Pink Grapefruit Kat Burki dla kobiet

Freesia & Pink Grapefruit Kat Burki dla kobiet

Freesia & Pink Grapefruit marki Kat Burki to kwiatowe perfumy dla kobiet. Freesia & Pink Grapefruit został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytrusy, bergamotka, grejpfrut i aldehydy; nutami serca są jaśmin, fiołek, frezja, lilia i róża; nutami bazy są drzewo różane, sosna, piżmo i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Cytrusy Bergamotka Grejpfrut Aldehydy

Jaśmin Fiołek Frezja Lilia Róża

Drzewo różane Sosna Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Freesia & Pink Grapefruit by Kat Burki.

Freesia & Pink Grapefruit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kat Burki Freesia & Pink Grapefruit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kat Burki Freesia & Pink Grapefruit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Freesia & Pink Grapefruit marki Kat Burki. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Freesia & Pink Grapefruit marki Kat Burki reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Surreal Guerlain Cherry Blossom Marc Rosen Shanghai Shalini Shalini Creed Tubereuse Indiana Paul Sebastian Casual Dorin Un Air de Damas Fullah Fragrances of Ireland Inis Arose Estée Lauder Beautiful Spring Veil Arrogance Arrogance pour Femme Lancome Miracle Tendre Voyage Lisa Hoffman Madagarcar Orchid