Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Photo Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Photo Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Photo Karl Lagerfeld dla mężczyzn Filmy
Photo Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Photo Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Photo marki Karl Lagerfeld to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Photo został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są aldehydy, lawenda, mandarynka, galbanum, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, miód, kolendra, goździk (roślina), jaśmin, kminek i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, benzoes, mech dębowy, drzewo gwajakowe i cedr.

Aldehydy Lawenda Mandarynka Galbanum Bergamotka Cytryna

Cyklamen Miód Kolendra Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Benzoes mech dębowy Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Photo by Karl Lagerfeld.

Photo Recenzje Perfum

Lincoln
Lincoln

Przedstawiciel czasów, gdy zegarki elektroniczne były pożądanym gadżetem, Opel produkował luksusowy model Senator (ciekawe, czy ktoś tu pamięta ten świetny samochód), a Simply Red królował z hitami "Stars" i "Something Got Me Started".

Wspaniałe lata, tak jak sam zapach. Jedna aplikacja i wracam do tamtej dekady - wehikuł czasu istnieje ;-). Kompozycję trudno jednoznacznie rozbić na czynniki pierwsze. Króluje hexanal z lawendą, z czasem całość przechodzi w orientalny akord, oparty na syntetycznej tonce, charakterystyczny dla męskich świeżo-orientalnych kompozycji z lat 90-tych. Photo pozornie jest nieskomplikowany, aczkolwiek czuć obecność wszelkich nut; to po prostu bardzo bogata kompozycja, której twórca musiał wykazać się dużym talentem przy jej stworzeniu. To zapach z kategorii pt. Takich zapachów już się nie robi. Czuć lata, ale dziarsko opiera się upływowi czasu.

Photo u mnie jest w pierwszej czołówce. Planuje przygotować niedługo zapas (podejrzewam, że zostały wycofane z produkcji). Jedną z butelek zostawię sobie na czasy, gdy kupię wyżej wymieniony model Opla. Gdy tego dokonam, pojadę przed siebie w kierunku zachodzącego słońca, z kaseciaka załączę "Fantasy Love" Stanley Clarke i będę najszczęśliwszą istotą na Świecie <3 ...

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Już kilka razy podchodziłem do tego zapachu i wreszcie się zdecydowałem na zakup. To co mi się w nim podoba to jego przebogaty i różnorodny skład- dziś już nikt tak nie "miesza" perfum, żeby było w nich tyle "odcieni", żeby zmieniały się i zaskakiwały co jakiś czas- dziś jest prosto i bez zaskoczek. Photo na pewno jest gdzieś po drodze i z Lapidusem Pour Homme- chociażby ten miód; i z Obsesją Calvina Kleina, choć wydaje mi się, że mimo, iż zapach skręca raz w stronę jednego, raz drugiego, cały czas jednak snuje się swoją drogą. Od cytrusowo- przyprawowego otwarcia, które ewoluuje w stronę dosyć słodkiego serca, gdzie mamy i wspomniany miód i kwiaty, do drzewno- piżmowej, balsamicznej bazy. Jest naprawdę ładnie i choć to kompozycja stara, wcale tą "starością" nie zalatuje- rzecz jasna odróżnia się zdecydowanie od współczesnych produkcji, ale nie męczy, nie straszy i nie trąci, jak to niektórzy mówią "dziadem". Chyba mam nową wersję, bo u mnie zapach nie wytrzymuje 9 godzin o jakich pisze poprzednik, lecz zdecydowanie krócej, na dodatek przy bardzo umiarkowanej, niemal bliskoskórnej projekcji.

xentrix
xentrix

całkiem fajny i noszalny zapach,w którym da sie wyczuć klimat lat minionych. Jest dosyć bogato bo wyczuwam tutaj zarówno cytrusy, nuty zielone a także kwiaty.Jest też wyczuwalna lawenda.Całość jest jakby zanurzona w kremowej otoczce.Tworzy to dosyć specyficzną i zbilansowaną kompozycję.Żaden z tych składników nie dominuje. Całkiem dobra trwalosc - 9 godzin. Projekcja wydaje mi się przeciętna. Od czasu do czasu z przyjemnością go użyję. Opinia na podstawie starej wersji Photo.

Photo by Karl Lagerfeld 3.41 out of 5 based on 23 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Photo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Photo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Photo marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Photo marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Body Kouros Davidoff Zino Davidoff Davidoff Relax Givenchy Pi Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Fahrenheit Chanel Egoiste Davidoff Cool Water Bentley Bentley for Men Intense Christian Dior Eau Sauvage Jean Paul Gaultier Le Male Dolce&Gabbana D&G Jil Sander Background Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Adidas Adidas Active Bodies Bentley Bentley For Men Absolute Rochas Rochas Man Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme