Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Liquid Karl Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn

Liquid Karl Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn

kakaowy

Liquid Karl marki Karl Lagerfeld to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Liquid Karl został wydany w 2004 roku. Liquid Karl stworzyli Pascal Gaurin, Bruno Jovanovic i Sandrine Malin. Nutami głowy są pieprz, kminek i kardamon; nutami serca są soja, plumeria i kakao; nutami bazy są mech dębowy i cedr. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Private Label/Direct Sell 2005.

Pieprz Kminek Kardamon

Soja Plumeria Kakao

mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liquid Karl by Karl Lagerfeld.

Liquid Karl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Liquid Karl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Liquid Karl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liquid Karl marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liquid Karl marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Penhaligon`s Endymion Carolina Herrera CH Men Opus Oils Dirty Sexy Wilde Ayala Moriel Bois d'Hiver Soivohle Amberene Sage Machado Amber Thymes Ambersweet Orange Lee Cooper Originals Gentlemen By Bobo Dinner Swiss Arabian Khateer