Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn

tytoniowy
Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Lagerfeld Classic Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Lagerfeld Classic marki Karl Lagerfeld to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Lagerfeld Classic został wydany w 1978 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ron Winnegrad. Nutami głowy są aldehydy, nuty zielone, estragon, szałwia muszkatołowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są drzewo sandałowe, paczula, korzeń irysa, jaśmin, cedr, tytoń i róża; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, piżmo, wanilia i mech dębowy.

Aldehydy Nuty zielone Estragon Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna

Drzewo sandałowe Paczula Korzeń irysa Jaśmin Cedr Tytoń Róża

Ambra Fasolka tonka Piżmo Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lagerfeld Classic by Karl Lagerfeld.

Jovan Musk for Men

Lagerfeld Classic Recenzje Perfum

Mr. Orgrind
Mr. Orgrind

Zapach ciepły, cielesny (nic z klinicznej czystości à la apteka!), mocno tytoniowy, świetnie wyważony. Szorstka słodycz cygar z trochą bardzo po męsku podanej wanilii i nagrzanych słońcem ziół. Zapach "pełny", posiadający wyraźny "korpus", z poszczególnymi składnikami osmotycznie zachodzącymi na siebie i dobrze współpracującymi. Na mojej prywatnej liście Lagerfeld Classic zajął szturmem wysoką pozycję. Bardzo lubię nosić :) Jest moc!

pawelota
pawelota

Witam! Lagerfeld Classic to woda z 1978 roku, roku niezwykle dobrego dla światowej męskiej perfumerii. To w tym roku skomponowano Polo Ralph Lauren,Aramis Devin, Azzaro Pour Homme, Nino Cerruti pour Homme, Van Cleef&Arpels pour Homme. Wszystkie te zapachy cechuje wysoki kunszt sztuki perfumeryjnej, oraz doskonałej jakości składniki. Bez wątpienia jednak wszystkie te zacne pachnidła są niedzisiejsze (zbyt trudne dla przeciętnego zjadacza chleba, który chce pachnieć wyłącznie ładnie (przyciągać płeć przeciwną), oraz modnie (nowości za 3-4 stówki). W roku 1978 chodziło o zachowanie pewnej klasy i tajemniczości w perfumach, oraz stylu.
Dlatego Lagerfeld Classic uważam za wodę najwyższych lotów, ale i niezwykle trudną. Tabaka która jest motywem przewodnim w tym zapachu jest bezczelna i wręcz prostacka a przez to dla mnie przepiękna. Aldehydy sa szaleńcze i w połączeniu z gałką muszkatołową, estragonem i zielem angielskim mogą odrzucić jakieś 90% ludzi.Po kilku godzinach szaleństwo mija i pozostaje piękna różano-ambrowa baza, przez którą przebija się cudowna wanilia. Nie kompot z truskawek tu czuję (tak czują inni), ja wyczuwam drogi koniak, dym cygar raczej podłej jakości i puder, a raczej pudrową pylistość. Kocham ten zapach zimą, latem mógłby mnie zabić. Lagerfeld Classic nie wiem dlaczego zawsze kojarzy mi się z Polo Ralph Lauren, chociaż jest całkowicie inny.
pewnie dlatego, że jest równie bezczelny i równie męski. Lagerfeld Classic to zapach wyłącznie dla maniaków perfumeryjnych, którzy w nawet w smrodku potrafią odnaleźć piękno i klasę. Zapach niedzisiejszy na pewno, ale i z wielką klasą. Prawdziwy oryginał, wyłącznie dla wielbicieli heavy retro.

perfumeholic88
perfumeholic88

Atak wściekłych aldehydów!! Ratuj się kto może! Niestety nie potrafię polubić tego zapachu i chyba nawet nie chcę. Czuć, że ma swoje lata i w większości przypadków wychodzi to na dobre, ale nie tu.
Nie czuję tu żadnego tytoniu, żadnej wanilii,a ostre, drażniące, wyrywające wnętrzności aldehydy z dodatkiem bardzo mydlanego piżma. Dla mnie to taki zapachowy morderca.

blueberry
blueberry

Classic to istotnie twardy orzech do zgryzienia w dzisiejszych czasach. Ale mnie się nawet podoba! :)
Ileż to się naczytałam o przepoconych swetrach polanych przesłodzonym kompotem truskawkowym, "dziadach" i innych dziwakach... Nic z tych rzeczy - sama sobie chętnie spryskuję nadgarstki w domowych pieleszach, kiedy akurat mam ochotę na coś ostrzejszego i niekonwencjonalnego, ale rozumiem, że współcześnie takie perfumy to tylko dla twardzieli/twardzielek ;) Mnie takie rzeczy nie zrażają, poległam na razie tylko przy Kourosie ;)

Po lekko aldehydowym otwarciu, uderza mnie w Classicu chropowaty, gruby, podłej jakości tytoń, a la machorka, podany na słodko, w otoczce waniliowo-tonkowej. Całości dopełnia odrobina mchu dębowego i oczywiście sporo animalnego piżma, które na szczęście na mojej skórze nie staje się obrzydliwe ani obleśne, a przynajmniej nie bardzo ;)
Dla mnie to zapach pewności siebie i niezależności, trudny i wymagający, ale mający w sobie coś co mnie przyciąga w jakiś szczególny sposób, że lubię go od czasu do czasu poczuć.
Duża projekcja i zabójcza trwałość, dlatego zaleca się aptekarską dawkę, a najlepiej pozostanie w domu po aplikacji i opuszczenie go dopiero po kąpieli. Opakowanie powinno zawierać ulotkę z ostrzeżeniem, że stosowanie wśród ludzi może narażać na niewybredne komentarze ;)
Ale w domu - hulaj dusza, piekła nie ma! :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lagerfeld Classic marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lagerfeld Classic marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Pi Azzaro Azzaro pour Homme Aramis Aramis Chanel Egoiste Davidoff Zino Davidoff Yves Saint Laurent Opium Chanel Antaeus Yves Saint Laurent Kouros Yves Saint Laurent Body Kouros Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Envy for Men Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Guerlain Vetiver Hermes Terre d'Hermes Cerruti 1881 Men Pierre Balmain Carbone de Balmain Gres Cabochard Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Hermes Equipage