Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Karl Lagerfeld for Him został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Hérault. Nutami głowy są lawenda i mandarynka; nutami serca są zielone jabłko i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Lawenda Mandarynka

Zielone Jabłko Fiołek

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Karl Lagerfeld for Him by Karl Lagerfeld.

Karl Lagerfeld for Him Recenzje Perfum

Karl Lagerfeld for Him by Karl Lagerfeld 4.00 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Lacoste Eau de Sport Iceberg Fluid Man Tom Tailor Bodytalk Man Sean John Unforgivable Avon Wild Country Yves Saint Laurent Live Jazz Lalique Lalique Pour Homme Le Faune Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Loewe Esencia pour Homme Vicky Tiel Ulysse Roxana Illuminated Perfume Vera FCUK FCUK Connect Him