Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld for Him Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Karl Lagerfeld for Him został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Christophe Hérault. Nutami głowy są lawenda i mandarynka; nutami serca są zielone jabłko i fiołek; nutami bazy są drzewo sandałowe i ambra.

Lawenda Mandarynka

Zielone Jabłko Fiołek

Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Karl Lagerfeld for Him by Karl Lagerfeld.

Karl Lagerfeld for Him Recenzje Perfum

przemstef
przemstef

naprawdę fajny, bardzo uniwersalny zapach. co prawda bliskoskórny ale jak już ktoś poczuje to chwali. trwałość około 6 godzin. lawenda bardzo fajnie się komponuje z całością. nie ma efektu zapachu salonu fryzjerskiego itp. zapach jest nowoczesny i nieofensywny. do pracy/szkoły rewelacja. polecam

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Karl Lagerfeld for Him marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Body Spray 2006 Givenchy Xeryus Yves Saint Laurent Live Jazz Jovoy Paris Fougere Etienne Aigner Aigner pour Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Daddy Yankee Daddy Yankee Loewe Esencia pour Homme Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Jaguar Jaguar Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Galimard Monsieur Galimard