Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Karl Lagerfeld Private Klub for Men Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 4

ziołowy
cynamonowy
Karl Lagerfeld Private Klub for Men Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld Private Klub for Men Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Karl Lagerfeld Private Klub for Men Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Karl Lagerfeld Private Klub for Men marki Karl Lagerfeld to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Karl Lagerfeld Private Klub for Men został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nicolas Beaulieu. Nutami głowy są grejpfrut, lawenda i bazylia; nutami serca są ananas, pieprz, cynamon i goździk (przyprawa); nutami bazy są cedr, wetyweria i kumaryna.

Grejpfrut Lawenda Bazylia

Ananas Pieprz Cynamon Goździk (przyprawa)

Cedr Wetyweria Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Karl Lagerfeld Private Klub for Men by Karl Lagerfeld.

Eternity Now For Men

Karl Lagerfeld Private Klub for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Private Klub for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Private Klub for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Karl Lagerfeld Private Klub for Men marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Karl Lagerfeld Private Klub for Men marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Montale Wood and Spices Al-Rehab Abeer Al Sharq Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli Acqua di Biella Ca' Luna Fendi Fendi Uomo MDCI Parfums Ambre Topkapi Nez a Nez Ambre a Sade Cuba Paris Cuba Blue Aesop Marrakech Antonio Miro Siesta Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli