Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kapsule Floriental Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn

Kapsule Floriental Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn

ozonowy
Kapsule Floriental Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Kapsule Floriental Karl Lagerfeld dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Kapsule Floriental marki Karl Lagerfeld to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Kapsule Floriental został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Perfumy zawierają takie składniki, jak bluszcz, fiołek i herbata.

Bluszcz Fiołek Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kapsule Floriental by Karl Lagerfeld.

J'ose

Kapsule Floriental Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Floriental dla mnie akurat w ogole nie jest ani przytulny, kwaskowaty, a juz napewno nie slodki.
Wyczuwam w nim typowa pudrowosc fiolka, ktore szczerze mowiac nie bardzo mi sie podobaja. Zadnej herbaty niestety nie czuje, a liczylam na to najbardziej, bo przepadam za ta nuta w perfumach. Pudrowy fiolek i to tyle. Na mnie zapach byl bardzo nietrwaly. Nie nosilo mi sie go dobrze, moze dlatego, ze jakas wielka fanka fiolka nie jestem. Podarowalam moje 30ml mamie i odetchnelam z ulga, ze juz sie z Floriental nie musze meczyc.

zielona
zielona

Floriental to herbacianość do kwadratu.
Nawet spijam go w "tempie herbaty".

Ma w sobie przecudowną kwaskowość, świeżą i orzeźwiającą jak łagodna herbata z różą i hibiskusem; idealnie wyważoną lekko pudrową nutą, kojarzącą się z ciastem z rabarbarem/śliwkami i cukrem pudrem na wierzchu.
Pociekło na samą myśl o kawałku? ;]

Z czasem cukier puder przejmuje prowadzenie, ocieplając zapach, nadając mu miękkości i melancholijnej przytulności. Na tym etapie Floriental jest słodki, ale nie przesłodzony czy syntetyczny - gdzieś w tle kwasek nadal pilnuje porządku ;] I tak spokojnie, trwa. Mimo że jest to woda toaletowa, wytrzymuje nawet intensywny dzień i - zbiera komplementy :)

Floriental łączy w sobie trzy moje ukochane "kwaski": Madness, avonowy Rouge i Brit Red. Wszystkie trzy miałam i marzyłam o powrocie - no to mam, trzy w jednym. I w równie czerwonym ;]
Polecam! I to koniecznie w dużej pojemności, bo nawet nie zauważyłam kiedy spiłam dobry centymetr z flachy 75ml.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Kapsule Floriental, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Kapsule Floriental, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kapsule Floriental marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kapsule Floriental marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Slava Zaitsev Maroussia John Galliano John Galliano Coty Pret a Porter Jesus Del Pozo Ambar Christian Dior Poison Tom Ford Noir Pour Femme Giorgio Armani Mania Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Parfum d`Empire Ambre Russe Guerlain Samsara Eau de Parfum Agent Provocateur L'Agent Mauboussin Histoire d`Eau Eisenberg J'ose Mauboussin Mauboussin Tom Ford Tobacco Vanille Torrente L`Or de Torrente Elie Saab Le Parfum Laura Biagiotti Roma Perris Monte Carlo Essence de Patchouli Chopard Madness