Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

KL Homme marki Karl Lagerfeld to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. KL Homme został wydany w 1986 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, cynamon, róża, drzewo sandałowe i paczula; nutami bazy są ambra, benzoes, cywet, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Cynamon Róża Drzewo sandałowe Paczula

Ambra Benzoes Cywet Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KL Homme by Karl Lagerfeld.

KL Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld KL Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld KL Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KL Homme marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KL Homme marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
The Body Shop Javari Sahlini Parfums Femininde Rose en Bos Dark Heart ID Parfums Madras Yves Saint Laurent Opium Pour Homme DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) Ayala Moriel Incarnation Avon U by Ungaro Fever for Him Diptyque L'Autre Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Byredo Chembur Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation