Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

KL Homme Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

KL Homme marki Karl Lagerfeld to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. KL Homme został wydany w 1986 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, pomarańcza i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, cynamon, róża, drzewo sandałowe i paczula; nutami bazy są ambra, benzoes, cywet, piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Pomarańcza Brazylijskie drzewo różane

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Cynamon Róża Drzewo sandałowe Paczula

Ambra Benzoes Cywet Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about KL Homme by Karl Lagerfeld.

KL Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld KL Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld KL Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum KL Homme marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu KL Homme marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Karl Lagerfeld KL Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Czech & Speake Frankincense and Myrrh Perry Ellis 360° Black for Men Police Pure Police Pure DNA Homme CB I Hate Perfume AmBrosius Demeter Fragrance Cinnamon Bark Demeter Fragrance Cinnamon Toast Lee Cooper Originals Gentlemen D.S. & Durga East Mid East Smell Bent Desperado Lubin Inedite