Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Jako Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Jako Karl Lagerfeld dla mężczyzn

Jako Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia Jako Karl Lagerfeld dla mężczyzn Zdjęcia

Jako marki Karl Lagerfeld to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Jako został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Nutami głowy są Śliwka, mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są brazylijskie drzewo różane, indyjski imbir i kardamon; nutami bazy są skóra, piżmo, drzewo sandałowe i kadzidło.

Śliwka Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Brazylijskie drzewo różane Indyjski imbir Kardamon

Skóra Piżmo Drzewo sandałowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jako by Karl Lagerfeld.

Jako Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Karl Lagerfeld Jako, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Karl Lagerfeld Jako, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jako marki Karl Lagerfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jako marki Karl Lagerfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Cacharel Amor pour Homme S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Gucci Gucci Pour Homme II Lubin Idole Lisa Hoffman Japanese Agarwood Romeo Gigli Laki Playboy Playboy New York Mazzolari Vetiver Yves Rocher Trimaran Smell Bent One Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli