Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Milano Collection 2009 Eau de Parfum Kanebo dla kobiet

Milano Collection 2009 Eau de Parfum Kanebo dla kobiet

Milano Collection 2009 Eau de Parfum Kanebo dla kobiet Zdjęcia

Milano Collection 2009 Eau de Parfum marki Kanebo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Milano Collection 2009 Eau de Parfum został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są rumianek, melon, jaśmin i róża; nutami bazy są ambra i piżmo.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Rumianek Melon Jaśmin Róża

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Milano Collection 2009 Eau de Parfum by Kanebo.

Milano Collection 2009 Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kanebo Milano Collection 2009 Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Milano Collection 2009 Eau de Parfum marki Kanebo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Milano Collection 2009 Eau de Parfum marki Kanebo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chantal Thomass Ame Coquine Escada Island Kiss Tommy Hilfiger True Star Sonia Rykiel Rykiel Rose Giorgio Beverly Hills Wings Gap Coconut Tuberose No. 821 Pacsun Kirra Yellow Women Secret w`eau Sunset Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Black Phoenix Alchemy Lab Titania Acqua di Stresa Profumo di Stresa Zara Zara Girl