Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Kanabeach Homme Kanabeach dla mężczyzn

Kanabeach Homme Kanabeach dla mężczyzn

Kanabeach Homme Kanabeach dla mężczyzn Zdjęcia Kanabeach Homme Kanabeach dla mężczyzn Zdjęcia

Kanabeach Homme marki Kanabeach to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Kanabeach Homme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są herbata darjeeling, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, przyprawy, jaśmin i pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wetyweria.

Herbata Darjeeling Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Przyprawy Jaśmin Pieprz

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kanabeach Homme by Kanabeach.

Kanabeach Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kanabeach Kanabeach Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kanabeach Kanabeach Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kanabeach Homme marki Kanabeach. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kanabeach Homme marki Kanabeach reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Ralph Lauren Polo Double Black Escada Escada Sport  Country Weekend Oriflame Frey Hermes Hermessence Poivre Samarcande Ajmal Shadow Tonino Lamborghini Feroce Maitre Parfumeur et Gantier Secret Melange April Aromatics Spice Blend/ Vetiver Ulric de Varens Creation N° 44 CnR Create Libra for Men