Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue marki Kaloo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Blue został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i wiciokrzew; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Kwiat pomarańczy Wiciokrzew

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue by Kaloo.

Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kaloo Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kaloo Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue marki Kaloo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue marki Kaloo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Cindy Crawford Cindy Crawford Salvador Dali Daliflor Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Christian Dior Dior Addict 2 Logomania David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Creed Fantasia de Fleurs S.T. Dupont Passenger for Women Pacifica Malibu Lemon Blossom Flirt! Flowerific Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur