Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn

Blue Kaloo dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blue marki Kaloo to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i wiciokrzew; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Kwiat pomarańczy Wiciokrzew

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue by Kaloo.

Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kaloo Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kaloo Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue marki Kaloo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue marki Kaloo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Montana Suggestion Eau d`Argent Giorgio Armani Summer Mania Femme Prince Matchabelli Wind Song Kenzo Parfum d`Ete Guerlain Meteorites Ocean Pacific Endless Ocean Pacific American Beauty Beloved Red Rose Anthousa White Tuberose Parfums DelRae Coup de Foudre Ulric de Varens Lily Prune Cotton Musk Saffron James Punono