Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Better Love Naturel June Jacobs dla kobiet i mężczyzn

Better Love Naturel June Jacobs dla kobiet i mężczyzn

Better Love Naturel marki June Jacobs to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cedr virginia, kadzidło i bergamotka; nutami serca są wetyweria, jaśmin, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Cedr Virginia Kadzidło Bergamotka

Wetyweria Jaśmin Goździk (przyprawa) Cynamon

Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Better Love Naturel by June Jacobs.

Better Love Naturel Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum June Jacobs Better Love Naturel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu June Jacobs Better Love Naturel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Better Love Naturel marki June Jacobs. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Better Love Naturel marki June Jacobs reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hugo Boss Baldessarini Dolce&Gabbana By Serge Lutens Arabie Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Pierre Cardin Revelation Energy Pierre Balmain Ambre Gris Guerlain Habit de Metal Crabtree & Evelyn Sandalwood Comptoir Sud Pacifique Aoud de Nuit Donna Karan Cashmere Mist Luxe Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Smell Bent Sexy Turtleneck