Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

White Musk marki Junaid Jamshed to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, White Musk został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są włoska cytryna, mięta i zielone jabłko; nutami serca są geranium i nuty przyprawowe; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, ambroksan i nuty drzewne.

Włoska cytryna Mięta Zielone Jabłko

Geranium Nuty przyprawowe

Fasolka tonka Wanilia Ambroksan Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk by Junaid Jamshed.

White Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hermes Equipage Cerruti CerrutiSi Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Hermes Hermessence Brin de Reglisse Gap Lavander Tea No.362 Christian Audigier Ed Hardy Love & Luck for Men Clive Christian X for Men Gres Cabaret Pour Homme Alain Delon Ad Alain Delon Classic Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente D.S. & Durga $ Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men