Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn

White Musk Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

White Musk marki Junaid Jamshed to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, White Musk został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są włoska cytryna, mięta i zielone jabłko; nutami serca są geranium i nuty przyprawowe; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, ambroksan i nuty drzewne.

Włoska cytryna Mięta Zielone Jabłko

Geranium Nuty przyprawowe

Fasolka tonka Wanilia Ambroksan Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Musk by Junaid Jamshed.

White Musk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed White Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed White Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Musk marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Musk marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Cerruti CerrutiSi Givenchy Xeryus Rouge Nikos Sculpture pour Homme Carolina Herrera 212 Sexy Men Puma Jamaica Man Alviero Martini GeoBlack Man Yves Saint Laurent Jazz Prestige Montale Sliver Aoud Nicole Farhi Homme Charriol Charriol Men Jean Paul Gaultier Le Male Limited Edition 2009 Grossmith Phul - Nana