Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Tareekh Junaid Jamshed dla kobiet i mężczyzn

Tareekh Junaid Jamshed dla kobiet i mężczyzn

Tareekh Junaid Jamshed dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tareekh marki Junaid Jamshed to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tareekh został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są ambra i agar (oud); nutami serca są nuty drzewne i nuty przyprawowe; nutami bazy są drzewo sandałowe i róża.

Ambra Agar (oud)

Nuty drzewne Nuty przyprawowe

Drzewo sandałowe Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tareekh by Junaid Jamshed.

Tareekh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Tareekh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Tareekh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tareekh marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tareekh marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Al-Rehab Nafees Pierre Cardin Revelation Energy Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Montale Orient Extreme Dana Ambush Sonoma Scent Studio Fireside Reminiscence Noir Hermes Parfum des Merveilles 2006 Diesel Only The Brave Music Animation Strellson Strellson No 1 Ralph Lauren Extreme Polo Sport