Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Tabeen Junaid Jamshed dla kobiet

Tabeen Junaid Jamshed dla kobiet

żółtych kwiatów
Tabeen Junaid Jamshed dla kobiet Zdjęcia

Tabeen marki Junaid Jamshed to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Tabeen został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są liść fiołka, ylang-ylang, tuberoza i kwiat pomarańczy; nutami serca są brzoskwinia, Śliwka, narcyz i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria, wanilia, ambra i piżmo.

Liść fiołka Ylang-ylang Tuberoza Kwiat pomarańczy

Brzoskwinia Śliwka Narcyz Jaśmin

Drzewo sandałowe Wetyweria Wanilia Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabeen by Junaid Jamshed.

Tabeen Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Tabeen, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Tabeen, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabeen marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabeen marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Banana Republic Alabaster Esteban Patchouli Cristiano Fissore Cashmere for Women Lulu Beauty Gigi Stephanie de Saint-Aignan Blanc d`Hiver Strange Invisible Perfumes Musc Botanique Guerlain L'Instant Magique NANADEBARY Classic Pink Kenneth Cole Reaction for Her Revlon Fire & Ice Cool Valentino V CnR Create Capricorn