Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

Reveal marki Junaid Jamshed to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Reveal został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, grejpfrut, pieprz i nuty przyprawowe; nutami serca są flint i wetyweria; nutami bazy są cedr, Żywice i benzoes.

Kwiat pomarańczy Grejpfrut Pieprz Nuty przyprawowe

Flint Wetyweria

Cedr Żywice Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reveal by Junaid Jamshed.

Reveal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Reveal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Reveal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reveal marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reveal marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Egofacto Jamais le Dimanche Demeter Fragrance Always Energetic N10Z Intense Masculinity by Intense Bath and Body Works Chai Anise Coty Avatar Arno Sorel Shaman Extreme Carolina Herrera Herrera for Men Refreshing Ginger NANADEBARY Green Nickel Eau Maximum Esme Rene Adam's Secret LR LR Classics Monaco Nejma Puro Intense