Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn

Reveal Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

Reveal marki Junaid Jamshed to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Reveal został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, grejpfrut, pieprz i nuty przyprawowe; nutami serca są flint i wetyweria; nutami bazy są cedr, Żywice i benzoes.

Kwiat pomarańczy Grejpfrut Pieprz Nuty przyprawowe

Flint Wetyweria

Cedr Żywice Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reveal by Junaid Jamshed.

Reveal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Reveal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Reveal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reveal marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reveal marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Comptoir Sud Pacifique Ecume de The Odori Zafferano Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Abercrombie & Fitch Colden Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Roger & Gallet L`Homme Sport The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes Corine de Farme Eros Cool Yardley Iris and Lavender Coty Stetson All American Joya FvsS: Composition No. 6 Hilde Soliani CiocoSpesizissimo