Marki » I-K » orientalne « Grupy

Oudh Qadim Junaid Jamshed dla mężczyzn

agarowy
skórzany
Oudh Qadim Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

Oudh Qadim marki Junaid Jamshed to orientalne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oudh Qadim został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak balsam egipski, nuty drzewne, szafran, nuty przyprawowe i agar (oud).

Balsam egipski Nuty drzewne Szafran Nuty przyprawowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oudh Qadim by Junaid Jamshed.

Oudh Al Mubakhhar

Oudh Qadim Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Oudh Qadim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Oudh Qadim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oudh Qadim marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oudh Qadim marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Elizabeth Taylor Passion Avon Perceive Mariella Burani Mariella Burani Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Jean Desprez Bal a Versailles E. Coudray Ambre et Vanille Guerlain Elixir Charnel Oriental Brulant Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Ramon Molvizar Smart Goldskin Nez a Nez Vanithe Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Rasasi Dhanel Oudh Mukhallat