Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Khumar Junaid Jamshed dla mężczyzn

Khumar Junaid Jamshed dla mężczyzn

Khumar Junaid Jamshed dla mężczyzn Zdjęcia

Khumar marki Junaid Jamshed to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Khumar został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytrusy i bergamotka; nutami serca są nuty zielone i lawenda; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i ambra.

Cytrusy Bergamotka

Nuty zielone Lawenda

Nuty drzewne Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Khumar by Junaid Jamshed.

Khumar Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Khumar, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Khumar, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Khumar marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Khumar marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Christian Dior Eau Noire Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Puma Jamaica Man Montale Sliver Aoud Rochas Monsieur Rochas Alain Delon Ad Alain Delon Classic Jo Malone Amber & Lavender Alexa Lixfeld 003 Grossmith Phul - Nana Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum CnR Create Capricorn for Men