Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Citrine Junaid Jamshed dla kobiet

Citrine Junaid Jamshed dla kobiet

tropikalny
Citrine Junaid Jamshed dla kobiet Zdjęcia

Citrine marki Junaid Jamshed to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Citrine został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są liczi, pigwa i kiwi; nutami serca są jaśmin i biała czekolada; nutami bazy są korzeń irysa, piżmo i nuty drzewne.

Liczi Pigwa Kiwi

Jaśmin Biała czekolada

Korzeń irysa Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citrine by Junaid Jamshed.

Citrine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Citrine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Citrine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citrine marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citrine marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Fleur Defendue Mojo Be Candy Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine So...? So...? Sinful Lancome Chrysalide Now or Never Laurence Dumont Vanille Monoi Caswell Massey Vanilla Orchid Bath and Body Works Hello Kitty Molinard 1849 Collection Iles D'Or Ulric de Varens Lily Prune Lily Silver Il Profvmo Chocolat Frais Molinard Tendre Friandise