Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Azbah Junaid Jamshed dla kobiet

Azbah Junaid Jamshed dla kobiet

miodowy
Azbah Junaid Jamshed dla kobiet Zdjęcia

Azbah marki Junaid Jamshed to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet. Azbah został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są nuty owocowe i cytrusy; nutami serca są nuty kwiatowe, miód, lotos i lilia; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Nuty owocowe Cytrusy

Nuty kwiatowe Miód Lotos Lilia

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Azbah by Junaid Jamshed.

Azbah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Junaid Jamshed Azbah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Junaid Jamshed Azbah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Azbah marki Junaid Jamshed. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Azbah marki Junaid Jamshed reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Bvlgari Aqva Pour Homme Paris Hilton Just Me for Man Bvlgari Aqua Pour Homme Edition Limitee Esprit Connect for Him The Body Shop Oceanus Nautica Oceans Adidas Fresh Impact Jean Paul Gaultier Le Male Summer Fragrance 2009 Pacsun Kirra Calypso Christiane Celle Calypso Marine Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Ebba Los Angeles By Sea