Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun dla kobiet

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun dla kobiet

Vengeance Extreme Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Vengeance Extreme Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Vengeance Extreme Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Vengeance Extreme marki Juliette Has A Gun to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vengeance Extreme został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka i lawenda; nutami serca są róża bułgarska i paczula; nutami bazy są ambroksan, wanilia, białe piżmo, fasolka tonka i labdanum. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, wanilia i róża.

Bergamotka Lawenda

Róża bułgarska Paczula

Ambroksan Wanilia Białe piżmo Fasolka tonka Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vengeance Extreme by Juliette Has A Gun.

Lady Vengeance
Bling
Soir d'Оrient

Vengeance Extreme Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Albo mój odbiór pierwszej wersji był zły i nie jest ona tak dobra, jak mówię, albo Vengeance Extreme są naprawdę kiepskie i nie dorastają matce do pięt.
Tworzenie innej wersji Lady Vengeance, to był zły pomysł. W pierwowzorze, mogliśmy cieszyć się świetną grą naturalnych składników i syntetycznych molekuł - efekt był genialny, a przyjemność z noszenia ogromna. Nie wiem, czy gdzieś o tym wspominałem, ale testowałem klasyczną wersję w wielkich skupiskach ludzi i nie dość, że ja czułem się dobrze, to nie usłyszałem żadnego niepochlebnego komentarza (moje otoczenie jest bezpośrednie i nie raz usłyszałem, że pachnę jak stara baba - nawet od kolegi na przystanku). Czy czuję się tak samo testując LV Extreme? Nie. Nie ma zachwytu, nie ma iskry geniuszu, jest tylko próba rozpalenia ogniska, która skończyła się fiaskiem. Chemia gra pierwsze skrzypce i zabija naturę - nie ma tu idealnego balansu, między różą, paczulą, ISO i Ambroxanem. W pierwszej wersji, mieliśmy do czynienia z przestrzenną różą (efekt molekuł) i z odrobiną paczuli. Tutaj mamy trochę molekuł, mniej róży i dużo paczuli. Jak to pachnie? Na mnie okropnie - starym, wilgotnym piórnikiem,w którym znajdują się połamane kredki Bambino (nie mylić z podrabianymi świecowymi). Czuję też nutę starej plasteliny. Całość z różą i brzydką paczulą.

Nie lubię, nie polecam, nie pragnę więcej.

Kiepska, mało odkrywcza, różana kompozycja, która na dłuższą metę męczy i irytuje swoją chemiczną, kiepsko zagraną nutą paczuli.

Ogromna projekcja, bardzo duża trwałość. Killer. Mimo wszystko, polecam pierwszą wersję - pod względem kompozycji jest o niebo lepsza i zapisała się ładnym kolorem w moim olfaktorycznym dzienniku, w przeciwieństwie do młodszej siostry, która "Zemściła" się i pobazgrała mój dziennik starymi kredkami, wygrzebanymi spod biurka...

Savanoja
Savanoja

To zupełnie coś innego niż radosna Lady Vengeance. Tutaj żarty się skończyły, uśmiech z twarzy znikł i to na dobre. Róże rzucone w kąt i stłamszone przez mroczną paczulę. Nie ma litości, jest tylko mrok i głęboka potrzeba zemsty.
Otwarcie to furia! Ziemista paczula doprawiona lawendą i stłamszone róże. Układanie na skórze nie jest szybkie, cierpliwość jest tu bardzo wskazana. Po dłuższej chwili furia cichnie, lawenda umyka i pozostaje głównie paczula na zmysłowym, balsamicznym labdanum i fasolce tonka. Róża mocno stłamszona, zdeptana ledwo zipie, ale nie daje o sobie zapomnieć, jest słabo, ale jednak wyczuwalna.
Przewaga ilości paczuli nad różami powoduje, że kreacja ta daje wrażenie mroczne i posępne.
Parametry słabsze niż w przypadku Lady Vengeance, szczególnie jeśli chodzi o projekcję. Na skórze utrzymuje się kilka godzin, ale nie zostawia ogona.

Izabela
Izabela

Zemsta - nazwa perfum.
Są to bardzo mocne i ekscentryczne perfumy.
Dla kobiety, która zawsze dostaje to co chce, nie daj Boże wejść jej w drogę. Skrzywdzona, nie spocznie, póki się nie zemści.
Pierwsze akordy to bardzo silna lawenda, troszeczkę "uspokojona" przez bergamotkę.
Do tego upajającego duetu dołącza wspaniała, kobieca zawsze i wszędzie róża oraz paczula.
W bazie czuć wanilię, piżmo, labdanum i fasolkę tonka.
Wspaniałe perfumy, bardzo dobra trwałość, bardzo długi ogon.
Zaciekawiają, nie pozostawiają obojętnym.
Dla wspaniałych i olśniewających kobiet, mają taki minimalny męski, mocny akord. Narkotyczne.
Wypróbujcie, sama byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Vengeance Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Vengeance Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vengeance Extreme marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vengeance Extreme marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Juliette Has A Gun Lady Vengeance Juliette Has A Gun Mad Madame Cartier Le Baiser Du Dragon Tom Ford White Patchouli Juliette Has A Gun Romantina Juliette Has A Gun Citizen Queen Serge Lutens Chergui Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Hermes Hermessence Ambre Narguile Hermes L’Ambre des Merveilles Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Agent Provocateur L'Agent Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Guerlain L'Instant de Guerlain Jil Sander Simply Jil Sander Carner Barcelona Cuirs Bottega Veneta Bottega Veneta Molinard Habanita L'Esprit Guerlain Shalimar Parfum Initial Joop! Joop! Le Bain