Marki » I-K » orientalne « Grupy

Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn

Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
tuberozowy
Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Oil Fiction Juliette Has A Gun dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oil Fiction marki Juliette Has A Gun to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oil Fiction został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, ambra, ylang-ylang, paczula, irys, tuberoza, labdanum, papirus, szafran, ambroksan, wanilia i drzewo sandałowe.

Bergamotka Ambra Ylang-ylang Paczula Irys Tuberoza Labdanum Papirus Szafran Ambroksan Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oil Fiction by Juliette Has A Gun.

Oil Fiction Recenzje Perfum

salvadora
salvadora

Krótko i rzeczowo; Oil fiction to kartonowy irys + szare mydło. W dodatku bardzo bliskoskórny i krótkotrwały. Zawiódł mnie ten zapach bardzo... Jako jedyny z rodziny JHAG jest dla mnie nie do przełknięcia.
Perfumy pt: Szaro-buro-mdło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Oil Fiction, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Oil Fiction, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oil Fiction marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oil Fiction marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Frederic Malle Musc Ravageur Avon Perceive Valentino Very Valentino for Men Serge Lutens Fumerie Turque Thierry Mugler Angel La Part des Anges Revlon Ciara Montale Aoud Collection - Golden Aoud Comptoir Sud Pacifique Cristal de Musc Penhaligon`s Artemisia Lorenzo Villoresi Dilmun Yves Rocher Aztek Legendary Fragrances Treasure Island