Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Not A Perfume marki Juliette Has A Gun to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Not A Perfume został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambroksan.

Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Not A Perfume by Juliette Has A Gun.

Molecule 02
D&G Light Blue
Molecule 01

Not A Perfume Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Powtórka konceptu 2 lata wcześniejszej Molekuły 02 (2008). Wąchanie blottera mija się z celem. Położone pod inne perfumy zaczynają pracować na ich rzecz, jak przystało na ambrę. Uwypuklają sensualną część kompozycji. Dodają sznytu. Uważam,że skoro można dać samo iso e super, to można i ambroksan. Czemu nie. Ale tutaj zaoferowano to powtórnie (czyli nie jest to już sztuka, tylko marketing). Niemniej jest to postępowanie logiczne - marka w ogóle opiera się na przeskalowaniu ambroksanu oraz na zabawnych, inteligentnie dobranych nazwach. Dla tych, którzy chcą się perfumami bawić. It is NOT A PERFUME. No, i król jest nagi...

Wilma
Wilma

Pierwsze wrażenie tej jednej nuty bardzo ciekawe ale użyte w większej ilości zaczynają po prostu śmierdzieć. Perfumy są z tych wyczuwalnych tylko na skórze. Ogólnie jestem zawiedziona nimi i ceną :/

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Not A Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Not A Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Not A Perfume marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Not A Perfume marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque Tam Dao The Different Company Sublime Balkiss Hermes Eau des Merveilles L`Artisan Parfumeur Bois Farine Hermes L’Ambre des Merveilles Ginestet Botrytis Bvlgari Omnia Crystalline Parfum d`Empire Cuir Ottoman Diptyque L'Ombre Dans L'Eau The Vagabond Prince Enchanted Forest L`Erbolario Dolcelisir Serge Lutens Ambre Sultan Olfactive Studio Lumiere Blanche Escentric Molecules Molecule 01 Byredo Pulp Satellite Padparadscha Christian Dior Midnight Poison Byredo Gypsy Water Michal Szulc Sale Perfume 01 Estée Lauder Sensuous Noir