Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet

Mam: 17 Miałem: 5 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

Not A Perfume Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Not A Perfume marki Juliette Has A Gun to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Not A Perfume został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambroksan.

Ambroksan

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Not A Perfume by Juliette Has A Gun.

Molecule 02
D&G Light Blue
Molecule 01

Not A Perfume Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Powtórka konceptu 2 lata wcześniejszej Molekuły 02 (2008). Wąchanie blottera mija się z celem. Położone pod inne perfumy zaczynają pracować na ich rzecz, jak przystało na ambrę. Uwypuklają sensualną część kompozycji. Dodają sznytu. Uważam,że skoro można dać samo iso e super, to można i ambroksan. Czemu nie. Ale tutaj zaoferowano to powtórnie (czyli nie jest to już sztuka, tylko marketing). Niemniej jest to postępowanie logiczne - marka w ogóle opiera się na przeskalowaniu ambroksanu oraz na zabawnych, inteligentnie dobranych nazwach. Dla tych, którzy chcą się perfumami bawić. It is NOT A PERFUME. No, i król jest nagi...

Wilma
Wilma

Pierwsze wrażenie tej jednej nuty bardzo ciekawe ale użyte w większej ilości zaczynają po prostu śmierdzieć. Perfumy są z tych wyczuwalnych tylko na skórze. Ogólnie jestem zawiedziona nimi i ceną :/

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Not A Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Not A Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Not A Perfume marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Not A Perfume marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Diptyque Tam Dao The Different Company Sublime Balkiss Hermes Eau des Merveilles L`Artisan Parfumeur Bois Farine Hermes L’Ambre des Merveilles Bvlgari Omnia Crystalline Ginestet Botrytis Byredo Gypsy Water Parfum d`Empire Cuir Ottoman Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Escentric Molecules Molecule 01 Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Yves Rocher Neonatura Cocoon The Vagabond Prince Enchanted Forest L`Erbolario Dolcelisir Olfactive Studio Lumiere Blanche Christian Dior Midnight Poison Satellite Padparadscha Byredo Pulp Estée Lauder Sensuous Noir