Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Moon Dance Juliette Has A Gun dla kobiet

Moon Dance Juliette Has A Gun dla kobiet

tuberozowy
Moon Dance Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Moon Dance marki Juliette Has A Gun to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Moon Dance został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są tuberoza, róża i fiołek; nutą bazy jest paczula.

Bergamotka

Tuberoza Róża Fiołek

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moon Dance by Juliette Has A Gun.

Moon Dance Recenzje Perfum

amanda
amanda

Z kolei ja tuberozę tutaj odbieram raczej lekko balonową,jednakże jest to przyjemny aromat,bez tej typowej sztuczności gumy.Ogólnie tuberoza jest delikatna jednakże sama tutaj nie jest przedstawicielką białego kwiecia.
Połączona została z delikatnym zapachem jaśminu.
Początek faktycznie dodaje zapachowi tajemniczości i orginalności,mniemam,że to dzięki dwóm nutom tak samo wybjającym się - tuberozie z paczulą.
Paczula jednak z czasem blednie,natomiast tuberoza,jaśmin są rozwijające się w czasie lekko podszyte ciepłą ,miękką wanilią.
Pudrowo słodki,nienachalny.

salvadora
salvadora

Moon Dance, w otwarciu uderza tuberozą, ale nie słodką gumowo-balonową, to taka miodowa słodycz. Towarzyszy jej równie intensywna paczula i już charakter perfum jest jak dla mnie trochę mroczny, trochę tajemniczy, niezwykły - jednym słowem. W tym księżycowym tańcu pojawia się również fiolek i róża i mimo, iż zapach jest raczej jednostajny i nieskomplikowany, czaruje swoim pięknem i dużą oryginalnością.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Moon Dance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Moon Dance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moon Dance marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moon Dance marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Penhaligon`s Tralala Yves Saint Laurent Nu Cacharel LouLou Mauboussin Histoire d`Eau Juliette Has A Gun Mad Madame Ginestet Botrytis Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Laboratorio Olfattivo Alambar Hermes L’Ambre des Merveilles Guerlain Mahora Vivienne Westwood Boudoir Karl Lagerfeld Kapsule Woody Fendi Fendi Theorema Hermes Hermessence Ambre Narguile Christian Dior Midnight Poison Givenchy Organza Indecence Les Nereides Oppoponax Bond No 9 Chinatown