Marki » I-K » orientalne « Grupy

Midnight Oud Juliette Has A Gun dla kobiet

Midnight Oud Juliette Has A Gun dla kobiet

agarowy
skórzany
Midnight Oud Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Midnight Oud Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia Midnight Oud Juliette Has A Gun dla kobiet Zdjęcia

Midnight Oud marki Juliette Has A Gun to orientalne perfumy dla kobiet. Midnight Oud został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są szafran, papirus, bergamotka i róża damasceńska; nutami serca są marokańska róża, geranium, agar (oud) i kastoreum; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Szafran Papirus Bergamotka Róża damasceńska

Marokańska róża Geranium Agar (oud) Kastoreum

Paczula Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Oud by Juliette Has A Gun.

Al Sharquiah

Midnight Oud Recenzje Perfum

Gdybym lubiła oud to zakochałabym się po uszy, bo jest naprawdę piękny. Gęsty, mocno różany, bardzo intensywny - gdyby nacisk był bardziej na różę niż na oud to byłby dla mnie idealny. Świetna trwałość.

gdruzbiak
gdruzbiak

Midnight oud to mój drugi zapach od JHaG (pierwszy to Citizen Queen który uwielbiam). I to jest oud, który zbija z nóg, zero słodyczy, leciutka nuta róży a na dodatek lekka nuta brudu, za co odpowiada paczula i kastoreum. Ale razem tworzą kombinację jak dla mnie piekielną, ale cudowną :)) Uwielbiam je za ostry, świdrujący w nosie początek, to zapach wilgotnego agaru i paczuli, i szczególnie kiedy po kilku godzinach miękną i cudownie otulają delikatną ale mocno wyczuwalną nutą róży. Na mnie trwają godzinami i za to też je uwielbiam, bo nie znoszę, kiedy perfumy znikają ze mnie po 4 godzinach lub szybciej. Czaję się jeszcze na inne oudy bo to jest nuta dla mnie...

agusia12321
agusia12321

Z racji tego, iż bardzo lubię zapachy z kategorii orientalnej, drzewnej Midnight Oud wpasował się w moje gusta olfaktoryczne.
Pierwszy psik odurzył mnie cudownym oudem, drzewny aromat, inaczej być nie może skoro oud to nic innego jak alkoholowy destylat z drewna; w związku z powyższym jest ciężko, duszno i tak zwierzęco...
Ciężkość oudu podkręca na dodatek obecność kastoreum, podoba mi się taki rozwój tego zapachu.
Nie jest nijaki, ma charakter.
Zapada w pamięci wąchającego na dłuższy czas.
Midnight Oud może pochwalić się także bardzo dobrą projekcją i trwałością, bo aż 12 godzin.
Polecam z czystym sumieniem.

Arsonist
Arsonist

Nie mogłam skojarzyć, z czym kojarzy mi się Midnight Oud. Olśniło mnie, gdy mój chłopak wypsikał się od stóp do głów tanim sprayem na komary - tak, to niestety ten zapach. Metalowy, chemiczny, wręcz niezdrowy. Być może osoby, które lubią agar, tak tego nie odbierają, ale ja męczyłam się w tym zapachu strasznie. Drugą główną rolę gra w nim róża, która zamiast ocieplać i łagodzić wizerunek, wręcz podkreśla przez kontrast jego nienaturalność i zimno. Ta róża jest smutna jak kwiat, który wyrósł samotnie na jakimś postapokaliptycznym, industrialnym pogorzelisku. Jedyny miły akcent stanowi dla mnie paczula (zwykle mroczna, a tu łagodna jak baranek, wręcz dodająca otuchy!), która jednak niewiele może zdziałać w tak posępnym towarzystwie. Po pierwszym i ostatnim użyciu jestem pewna: propozycja kompletnie nie dla mnie, poleci w świat.

anja
anja

Babcine rozane konfitury w pieknych zdobionych recznie robionymi koronkami serwetkach pod kazda nakretka sloika, ustawione rowno na starych suchych drewnianych polkach wsrod sokow i nalewek ziolowych ,w starej piwniczce pod domem.
Jeden z piekniejszych rozanych oudow jakie bylo mi poznac.Trzeba specjalnego nastroju zeby ubrac ten zapach.

Savanoja
Savanoja

Zimne i metaliczne... to pierwsze i główne wrażenie. Pierwszy psik i w nos bucha zimny, bezduszny agar przyozdobiony całkiem ładną różą. Szkoda tylko, że ta róża została utopiona w agarze. Delikatność jest tu w rodzaju papieru ściernego, raczej drobnoziarnistego. Przez cały okres układania się na mojej skórze zapach jest nieznośny, metaliczno - kwaśny. Po kilkunastu minutach osiada i daję radę go znieść, jednak myślę że za sprawą ujawnienia się sandałowo - ambrowo - piżmowego tła. Na szczęście owe nuty tchnęły nieco życia w tę martwą masę. Przyznaje, że kompozycja jest bardzo oryginalna, jednak nie odnajduję przyjemności w naszej znajomości, nie jest nam po drodze. Czuję się jak w składzie złomu a to nie moja bajka.
Wydaje mi się, że mój negatywny odbiór tych perfum wynika z kombinacji zimnego, bezdusznego agaru z piżmem i kastoreum. Mój nos takiego układu nie akceptuje a wydawało mi się, że lubię nuty zwierzęce. w perfumach.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juliette Has A Gun Midnight Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juliette Has A Gun Midnight Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Oud marki Juliette Has A Gun. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Oud marki Juliette Has A Gun reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Molinard Habanita Juliette Has A Gun Lady Vengeance Juliette Has A Gun Mad Madame Christian Dior Poison Molinard Habanita Eau de Parfum Cartier Le Baiser Du Dragon Juliette Has A Gun Miss Charming Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant L`Artisan Parfumeur Tea for Two Givenchy Organza Indecence Juliette Has A Gun Vengeance Extreme M. Micallef Gaiac Estée Lauder Sensuous Noir Estée Lauder Amber Mystique Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Montale Intense Cafe The Different Company Sublime Balkiss Christian Dior Dune Christian Dior Midnight Poison